google-site-verification=uGkMdaD-XNMMjckB2jpT96XtfSbx-jFmhBX6AQY9-pk
top of page

Parim ehitusfirma Eestis Tallinn

Kas otsite parimat ehitusfirmat Tallinnas, Eestis? Leia tipptasemel ehitusteenused, kvaliteetne projektilahendus MG house'ilt juba täna!

MG House on ehitusfirma, mis pakub kvaliteetseid ja usaldusväärseid ehitusteenuseid Tallinnas ja selle ümbruses. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat lahendust nende ehitusvajadustele, olgu selleks elamuehitus, ärihoonete ehitus, renoveerimine, ümberehitus või muu ehitustöö.

Meie ehitusteenused Tallinnas

Meie ehitusfirma pakub laia valikut ehitusteenuseid, sealhulgas:

 • Elamuehitus Tallinnas: Me ehitame eramuid, korterelamuid, ridaelamuid ja muid elamispindu vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Me kasutame kvaliteetseid ja keskkonnasõbralikke materjale ning järgime kõiki ehitusnorme ja -standardeid.

 • Ärihoonete ehitus Tallinnas: Me ehitame büroohooneid, kaubanduskeskusi, hotelle, laohooneid ja muid äripindu, mis vastavad kliendi äritegevuse nõuetele ja ootustele. Me teostame ka arhitektuuri- ja disainiteenuseid, et luua funktsionaalsed ja esteetilised ruumid.

 • Renoveerimine ja ümberehitus Tallinnas: Me renoveerime ja ümberehitame vanu ja amortiseerunud hooneid, et anda neile uus elu ja väärtus. Me teeme nii sise- kui ka välisviimistlustöid, sealhulgas fassaadi-, katuse-, akna-, uste-, põranda-, seina-, sanitaar-, elektri- ja ventilatsioonitöid.

 • Ehitus- ja ehitusmaterjalid Eestis: Me tarnime ja paigaldame kvaliteetseid ja vastupidavaid ehitus- ja ehitusmaterjale, nagu betoon, tellis, puit, metall, kips, isolatsioon, värvid jne. Meil on lai valik erinevaid materjale erinevateks otstarveteks ja stiilideks.

 • Tallinna ehitushinnangud: Me anname tasuta ja täpseid hinnanguid erinevatele ehitustöödele, arvestades kliendi eelarvet, ajagraafikut ja erisoove. Me koostame ka detailseid lepinguid ja arveid, et tagada läbipaistev ja aus koostöö.

 • Tallinna ehituslubade ja regulatsioonide kohta: Me aitame oma klientidel saada vajalikke ehituslube ja kooskõlastusi erinevatelt ametiasutustelt, nagu linnavalitsus, muinsuskaitseamet, päästeamet jne. Me järgime kõiki kehtivaid seadusi ja määrusi ehitustegevuses.

 • Tallinna ehitusprojektide haldus: Me haldame oma ehitusprojekte professionaalselt ja efektiivselt, tagades tööde kvaliteedi, tähtaegade järgimise ja ohutuse. Me suhtleme pidevalt oma klientidega ning teavitame neid projekti edenemisest ja võimalikest probleemidest.

 • Jätkusuutlik ehitus Tallinnas: Me rakendame jätkusuutlikke põhimõtteid oma ehitustegevuses, vähendades keskkonnamõju ja ressursikulu. Me kasutame energiasäästlikke lahendusi, nagu päikeseenergia, soojuspumbad, LED-valgustus jne. Me taaskasutame ja utiliseerime vanu materjale ning jäätmeid.

 • Tallinna ehitusturvalisuse standardid: Me hoolime oma töötajate ja klientide turvalisusest ning rakendame kõiki vajalikke meetmeid, et ennetada ja vältida õnnetusi ja vigastusi. Me kasutame kvaliteetseid ja sertifitseeritud tööriistu ja -vahendeid ning järgime tööohutuse reegleid.

Miks valida meid?

MG House on parim ehitusfirma Eestis Tallinnas, sest:

 • Meil on pikaajaline kogemus ja oskusteave erinevate ehitusprojektide teostamisel.

 • Meil on kvalifitseeritud ja kogenud meeskond, kes teeb oma tööd kiirelt, korrektselt ja kliendikeskselt.

 • Meil on lai koostöövõrgustik usaldusväärsete partneritega, nagu arhitektid, insenerid, materjalitarnijad, alltöövõtjad jne.

 • Meil on konkurentsivõimelised hinnad ja paindlikud maksetingimused, mis sobivad iga kliendi vajadustele ja võimalustele.

 • Meil on hea maine ja rahulolevad kliendid, kes soovitavad meid oma sõpradele ja tuttavatele.

Kuidas meiega ühendust võtta?

Kui otsite parimat ehitusfirma Eestis Tallinnas, siis võtke meiega ühendust järgmistel viisidel:

 • Helistage meile telefonil +372 1234 5678

 • Kirjutage meile e-posti aadressil info@mghouse.ee

 • Külastage meie kodulehte www.mghouse.ee

 • Või tulge meie kontorisse aadressil MG House, Pärnu mnt 123, Tallinn

Me vastame Teile esimesel võimalusel ja anname Teile parima pakkumise Teie ehitusprojektile. MG House - Teie usaldusväärne partner ehituses!

birdcage scaffold for ceiling works.jpg

Elamu projekteerimine

Elamu projekteerimine on kliendi soovidele, eelarvele ja ehitusnormidele vastava eramu ehitusprojekti koostamine. Elamu projekteerimine hõlmab arhitektuurse, konstruktiivse ja tehnosüsteemide osa koostamist ning ehitus- ja kasutusloa taotlemist. MG House on ehitusettevõte, mis pakub kvaliteetset, kiiret ja paindlikku eluaseme projekteerimisteenust. MG House on rakendanud palju erinevaid elamuproffe

Disainprojekt ja 3d modulatsioon

Disainprojekt ja 3d modulatsioon on teenused, mida MG House pakub oma klientidele, kes soovivad luua ilusaid ja funktsionaalseid ruume. Disainprojekt on protsess, mille käigus töötatakse välja ruumi kujunduse kontseptsioon, värvilahendused, plaanid, mööbli paigutus ja muud detailid. 3d modulatsioon on protsess, mille käigus luuakse ruumi virtuaalne mudel, mis võimaldab näha ruumi erinevatest vaatenurkadest ja teha vajalikke muudatusi. MG House kasutab disainprojekti ja 3d modulatsiooni loomiseks

Ehituslik lahendus ja projekteerimine

Ehituslik lahendus ja projekteerimine on teenused, mida MG House pakub oma klientidele, kes soovivad ehitada kvaliteetseid ja funktsionaalseid hooneid. Ehituslik lahendus tähendab hoone struktuuri, materjalide ja tehnosüsteemide valikut ja arvutamist, mis tagavad hoone tugevuse, vastupidavuse ja energiatõhususe. Projekteerimine tähendab hoone kujunduse, plaanide, jooniste ja muude dokumentide koostamist, mis võimaldavad taotleda ehitusluba, hinnata ehituskulusid ja teostada ehitustöid. MG House

MG House on teie usaldusväärne partner kõigis ehitusprojektides Tallinnas. Meie teenused hõlmavad kõike alates elamuehitusest ja ärihoonete ehitusest kuni renoveerimise, ümberehituse ja jätkusuutliku ehituseni. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat teenust, kasutades kvaliteetseid ehitusmaterjale ja järgides kõige rangemaid ehitusturvalisuse standardeid.

Kas olete valmis alustama oma järgmist ehitusprojekti Tallinnas? Võtke meiega ühendust juba täna, et arutada oma vajadusi ja saada tasuta hinnang. MG House on siin, et aidata teil muuta oma unistused reaalsuseks! Vajuta siia, et alustada!

bottom of page